LHM-25AB.

Orta Frekans İndüksiyon Makinesi

Bilgiler.

Orta frekanslı indüksiyon ısıtıcı, tüm katı hal IGBT dönüşüm ve güç regülasyonu benimser, aşırı akım, su eksikliği, aşırı ısınma, aşırı gerilim, kısa devre, faz eksikliği ve benzeri gibi tam koruma fonksiyonu, tasarımları büyük ölçüde geliştirir ekipmanın güvenilirliği. Orta frekanslı indüksiyon makinesi, geleneksel paralel rezonans devresini benimser, diğer ekipmanlara ve tasarım indüksiyon bobinlerine kolayca uyum sağlar, makinenin gerçek çıkış gücü% 80'den daha fazla ayarlanabilir. Mevcut ekran, voltaj göstergesi, zaman göstergesi, çalışma durumu görselleştirmesi gibi birçok farklı türde ekran vardır. İndüksiyon bobini ve kapasitans regülasyonu tasarlamak daha iyidir.

Fiyat Bilgisi

Ultra küçük hacimli, hafif, çıkarılabilir, müşteriler için 10 kat üretim alanı tasarrufu sağlayan, 1 metrekareden daha az bir alanı kaplar.

% 100 tam yükleme, 24 saat kesintisiz çalışma. Özellikle, paslanmaz çelik, bakır, endüstriyel silikon, alüminyum ve diğer manyetik olmayan malzemelerin ısıtılması için, erime hızı hızlı, daha az malzeme elementleri yakmaktır,% 20'den fazla enerji tasarrufu, maliyetleri büyük ölçüde azaltır.

Düşük frekans nedeniyle, bu seri ürünler ağırlıklı olarak derin ısıtma derinliği veya diyatermi, bar sıcak dövme, metal eritme, kalıp tüm temper işleme ve kaynak öncesi vb ön ısıtma gibi kullanılır.

Bizim orta frekans indüksiyon gücü frekansı geniş bir yelpazesi için geçerlidir: 1KHZ ~ 20KHZ, Eşleştirme işleminde, müşteriye özel uygulama gereksinimlerine göre, ısıtma gereksinimlerini, ısıtma verimini, gürültüyü, elektromanyetik karıştırma kuvvetini ve diğer faktörleri göz önünde bulundurarak, en uygun çalışma frekansı aralığını en iyi kapsamlı ısıtma etkisini elde etmek için tasarlar.

Ara frekanslı indüksiyon ısıtma gücü, ısıtma ve eritme işlemi için kullanılır, örneğin:

Standart parçalar ısıtma ve dövme;

Çeşitli metal malzemeler eritme; Motor rotorunun fittingini küçültün;

Çelik boru ucunun ısıtılması ve genişletilmesi;

Kalıp diatermi;

Şaftların ara frekans söndürme;

Kaynak dikişi ön ısıtma veya kaynak sonrası tavlama vb.

 

Model LHM-25AB Çıkış Akımı 50A
Salınım Frekansı 1-20KHZ Çıkış Gücü 25kw
Giriş Gerilimi 3 - Faz 380V, 50HZ/60HZ Yükleme Hızı 100%
Soğutma Methodu Su Soğutma Ağırlık Ana Makine 30KG
Dönüştürücü 23KG
Soğutma Suyu Talebi 0.08-0.16Mpa,9 L/DK Boyut Ana Makine
L530×W290×H520
Dönüştürücü
L500×W230×H460