LHM-35AB.

Orta Frekans İndüksiyon Makinesi

Bilgiler.

Orta frekanslı indüksiyon ısıtıcı, tüm katı hal IGBT dönüşüm ve güç regülasyonu benimser, aşırı akım, su eksikliği, aşırı ısınma, aşırı gerilim, kısa devre, faz eksikliği ve benzeri gibi tam koruma fonksiyonu, tasarımları büyük ölçüde geliştirir ekipmanın güvenilirliği. Orta frekanslı indüksiyon makinesi, geleneksel paralel rezonans devresini benimser, diğer ekipmanlara ve tasarım indüksiyon bobinlerine kolayca uyum sağlar, makinenin gerçek çıkış gücü% 80'den daha fazla ayarlanabilir. Mevcut ekran, voltaj göstergesi, zaman göstergesi, çalışma durumu görselleştirmesi gibi birçok farklı türde ekran vardır. İndüksiyon bobini ve kapasitans regülasyonu tasarlamak daha iyidir.

Fiyat Bilgisi

Orta frekanslı ısıtma ekipmanı oluşturan parçalar:

Orta frekans serisi indüksiyon ısıtıcı farklı uygulama durumuna göre paralel rezonans devresini benimser, müşteri doğrudan çıkış veya MF trafo çıkışını seçebilir, temel yapı ve kompozisyon aşağıdaki iki çeşidi vardır:

Orta frekanslı indüksiyon gücü + Kompanzasyon kondansatörü + indüksiyon bobini

Bu yapı, orta frekanslı fırın, orta frekanslı eritme fırını vb. Gibi en yaygın olanıdır. Ekipman basit, düşük tüketim, yüksek iş verimliliği ve düşük üretim maliyeti.

Bu yapının indüksiyon bobini, 3-10 metrelik bakır borunun sardığı nispeten uzun olmalıdır.

Orta frekans indüksiyon gücü doğrudan çıktı, indüksiyon bobininin maksimum voltajı 550V'dir ve ana güçten izole edilmez, bu nedenle indüksiyon bobini iyi yalıtılmalı ve doğrudan maruz bırakılamaz.

Orta frekanslı indüksiyon gücü + kondansatör + trafo + indüksiyon bobini

Bu yapı, aynı zamanda, vakumlu eritme fırını, orta frekans söndürme, vb. Gibi yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu yapıda farklı çıkış gerilimi ve indüksiyon bobini akımı, ara frekans transformatörünün oranını değiştirerek, farklı gereksinimleri karşılayacak şekilde elde edilebilir.

Bu yapıda, indüksiyon bobini ana güçten ayrılır, böylece indüksiyon bobini iyi güvenlik, düşük yalıtım gereksinimleri vardır.

Bu yapıda, orta frekans transformatörünün üretim maliyetinin artması nedeniyle, ekipman maliyeti daha yüksektir; ve orta frekans transformatör boyutu daha büyüktür, bu da enerji tüketimini artırır.

Sıcak dövme: İş parçası belli bir sıcaklığa kadar ısıtılır ve daha sonra iş parçası diğer şekillerde dövülerek, dövme veya diğer formlarda dövme yapılır, örneğin: yüzey kabuğu, masa embriyosu, çekme kolu, kalıp aksesuarları, mutfak sofra takımı, el sanatları, standart parçalar, bağlantı elemanları, mekanik parça işleme, bakır kilitler, perçinler, çelik lehimleme ve diğer sıcak dövme parçalar.

Shrink fiting: esas olarak metal veya metal ve metal olmayan farklı çeşitleri arasında kullanılır. Metalin ısınması sayesinde, termal genleşme veya termal füzyon prensibi, iki malzemeyi bağlamak için kullanılır, örneğin: bilgisayar radyatörlerinin bakır göbeği ve alüminyum tabaka, hoparlör ağının gömülü kaynağı, çelik kompoziti plastik boru, alüminyum folyo sızdırmazlığı, motor rotoru, elektrik ısı borusunun sızdırmazlığı, vb.

Eritme: metalin ısınmasıyla metali sıvıya dönüştürür. Demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve altın, gümüş gibi çeşitli değerli metallere uygulanır.

Model LHM-35AB Çıkış Akımı 50A
Salınım Frekansı 1-20KHZ Çıkış Gücü 35kw
Giriş Gerilimi 3 - Faz 380V, 50HZ/60HZ Yükleme Hızı 100%
Soğutma Methodu Su Soğutma Ağırlık Ana Makine 42KG
Dönüştürücü 27KG
Soğutma Suyu Talebi 0.08-0.16Mpa,9 L/DK Boyut Ana Makine L630×W340×H540
Dönüştürücü L500×W230×H460