LHM-45AB.

Orta Frekans İndüksiyon Makinesi

Bilgiler.

Orta frekans indüksiyon ısıtma gücü tüm katı hal IGBT frekans dönüşüm ve güç ayarı benimser, aşırı akım koruma, su eksikliği koruması, aşırı sıcaklık koruması, aşırı gerilim koruma, kısa devre koruması, faz gibi tüm koruma fonksiyonları tasarlanmıştır koruma eksikliği vb. Bu, ekipmanın güvenilirliğini büyük ölçüde artırır.

Fiyat Bilgisi

Shrink fiting, metal veya termik genleşme prensibiyle metali ısıtmak suretiyle metal veya metalik olmayan metallerin bağlantısına veya demontajına atıfta bulunur; bu, bir enterferans uyumunun, montajdan sonra nispi büyüklük değişikliği ile elde edildiği bir tekniktir. Bu genellikle bir parçanın montajdan önce ısıtılması veya soğutulması ve birleştirme yapmak için termal genleşme fenomeni kullanılarak, montajdan sonra ortam sıcaklığına dönmesine izin verilmesi ile elde edilir. Örnekler için, alüminyum levha ve hoparlör ağı ile bilgisayar radyatörünün bakır çekirdeğinin gömülü kaynağı, çelik ve plastik tüpün bileşimi, alüminyum folyo sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı, sürgülü yatak ve bağlantı elemanı.

Cihazın çeşitli ekran fonksiyonları vardır: mevcut ekran, voltaj göstergesi, zaman göstergesi gibi, cihazın çalışma koşulu sezgiseldir, bu indüksiyon bobini ve kapasitans regülasyonunun tasarımına daha öğreticidir.

Küçük hacimli, hafif, çıkarılabilir, 1 metrekareden az arazi ve müşteriler için üretim alanının 10 katından tasarruf edin.

% 100 tam yük, 24 saat sürekli çalışma kabiliyeti.

Özellikle, paslanmaz çelik, bakır, endüstriyel silikon, alüminyum ve diğer manyetik olmayan malzemelerin ısıtılması sırasında, erime hızı hızlıdır, malzeme elemanları daha az yanar, enerji tasarrufu% 20'den fazladır ve daha sonra maliyet düşer.

Model LHM-45AB Çıkış Akımı 100A
Salınım Frekansı 1-20KHZ Çıkış Gücü 45kw
Giriş Gerilimi 3 - Faz 380V, 50HZ/60HZ Yükleme Hızı 100%
Soğutma Methodu Su Soğutma Ağırlık Ana Makine 51KG
Dönüştürücü 27KG
Soğutma Suyu Talebi 0.08-0.16Mpa,10 L/DK Boyut Ana Makine
L700×W350×H620
Dönüştürücü
L500×W230×H460