LHM-70AB.

Orta Frekans İndüksiyon Makinesi

Bilgiler.

Endüstriyel indüksiyonla ısıtmanın temel prensibi, ısıtılmış bölgedeki ilgili elektromanyetik alanı eşleştirmektir. Bu teknolojinin uygulaması ve etkisi muhteşem. İndüksiyonlu ısıtma ekipmanının ana bileşenleri çok basittir: indüksiyon bobini ve güç kaynağı. Bir indüksiyon gücü olarak da bilinen güç kaynağı, en uygun frekans ve güçte gerekli AC gücü sağlamak için bir kapasitör ve bir indüksiyon bobininden oluşan bir çok rezonant devrenin temelidir. Endüksiyon bobininin şekli, ısıtılacak iş parçasına uydurmak için mümkün olduğunca ayarlanmıştır.

Fiyat Bilgisi

Bir bakır boru indüksiyon güç kaynağı tarafından üretilen bir alternatif akım yeniden indüksiyon bobini etrafında bir elektromanyetik alan oluşturulur. Elektromanyetik alan iletken iş parçasını hızla ısıtabilir. Hedeflenen ve geçici enerji girişi iş parçasının deformasyonunu en aza indirir ve en yüksek enerji verimliliğine ulaşır. En iyi eşleşen bileşenler (endüktif güç kaynağı, indüksiyon bobini ve enerji iletim hattı) ile birlikte, indüksiyonlu ısıtma sistemi endüstriyel uygulamalarda yüksek enerji verimliliğine ulaşır. Diğer ısıtma işlemleriyle karşılaştırıldığında, bir başka avantajı da ürünün yüksek tutarlılığa sahip olmasıdır, bu nedenle kararlı iş parçası kalitesine ulaşabilir.

Gerekirse, iş parçası ile ilgili ana işlem parametreleri işlem sırasında kaydedilebilir.

 

Orta frekanslı indüksiyon dövme fırını, indüksiyonla ısıtma yoluyla iş parçalarını belirli bir sıcaklığa (farklı malzemeler farklı sıcaklıklar gerektirir) ısıtmak ve daha sonra kalıplar, dövme makineleri veya diğer makineler için diğer ekipmanlarla iş şekillerinin diğer şekillere delinmesidir. Izle durumda sıcak ekstrüzyon, seyretmek flan, kolu, kalıp aksesuarı, mutfak ve masa gereçleri, sanat eşya, standart parça, raptiye, fabrikasyon mekanik parçası, bronz kilit, perçin, çelik pim vb.

Aşağıdaki gibi indüksiyon dövme fırının özellikleri:

Operasyon kolaydır, giriş ve çıkış aygıtı esnek, otomasyon yüksektir ve on-line üretim gerçekleştirilebilir.

Yüksek ısıtma hızı, daha az oksidasyon ve dekarbürizasyon, yüksek verim ve kaliteli forge ürünleri.

İş parçasının uzunluğu, hızı ve sıcaklığı hassas bir şekilde kontrol edilebilir.

İş parçası homojen olarak ısıtılır, çekirdek yüzeyinin sıcaklık farkı küçüktür ve kontrol hassasiyeti yüksektir.

İndüktör müşteri ihtiyaçlarına göre yapılabilir. Kömür yakma ile karşılaştırıldığında enerji tasarrufu, düşük enerji tüketimi, yüksek verim ve düşük üretim maliyeti için optimizasyon tasarımı.

Çevre koruma gereksinimlerini, küçük kirliliği, işçilerin emek yoğunluğunu azaltın.

Model LHM-70AB Çıkış Akımı 130A
Salınım Frekansı 1-20KHZ Çıkış Gücü 70kw
Giriş Gerilimi 3 - Faz 380V, 50HZ/60HZ Yükleme Hızı 100%
Soğutma Methodu Su Soğutma Ağırlık Ana Makine 55KG
Dönüştürücü 41KG
Soğutma Suyu Talebi 0.08 - 0.16Mpa,9 L/DK Boyut Ana Makine
L730×W350×H620
Dönüştürücü
L550×W400×H510