LHM-90AB.

Orta Frekans İndüksiyon Makinesi

Bilgiler.

Orta frekanslı indüksiyon ısıtıcı, tüm katı hal IGBT dönüşüm ve güç regülasyonu benimser, aşırı akım, su eksikliği, aşırı ısınma, aşırı gerilim, kısa devre, faz eksikliği ve benzeri gibi tam koruma fonksiyonu, tasarımları büyük ölçüde geliştirir ekipmanın güvenilirliği. Orta frekanslı indüksiyon makinesi, geleneksel paralel rezonans devresini benimser, diğer ekipmanlara ve tasarım indüksiyon bobinlerine kolayca uyum sağlar, makinenin gerçek çıkış gücü% 80'den daha fazla ayarlanabilir. Mevcut ekran, voltaj göstergesi, zaman göstergesi, çalışma durumu görselleştirmesi gibi birçok farklı türde ekran vardır. İndüksiyon bobini ve kapasitans regülasyonu tasarlamak daha iyidir.

Fiyat Bilgisi
Orta frekanslı indüksiyon ısıtmanın avantajları:

Isıtma hızı hızlıdır, oksidasyon ile daha az karbon giderimi. İndüksiyonla ısıtma prensibi elektromanyetik indüksiyon olduğundan, ısı miktarı iş parçasının kendisinde üretilir. Bu ısıtma yönteminin ısıtma hızı hızlıdır, bu nedenle oksidasyon çok azdır, ısıtma verimliliği yüksektir, proses tekrarlanabilirliği iyidir.

Isıtma homojenliği ve Yüksek sıcaklık hassasiyeti kontrolü;

İndüksiyonla ısıtma, üniform ısıtma ve çekirdek yüzeyinin küçük bir sıcaklık farkını elde etmek için kolaydır. Sıcaklık kontrol sistemi sıcaklığı doğru bir şekilde kontrol etmek için kullanılabilir.
Düşük enerji tüketimi ve kirlilik olmaması;

Diğer ısıtma yöntemleriyle karşılaştırıldığında, indüksiyonla ısıtma, yüksek ısıtma verimliliği, düşük enerji tüketimi ve kirlilik olmaması avantajlarına sahiptir. Isıtma diyatermi koşullarında, oda sıcaklığından 1100 ° C'ye ısıtıldığında, güç tüketimi 360 dereceden azdır.

İndüksiyonlu ısıtma bobini ve ısıtılmış malzeme (metal) arasındaki ilişki, birincil bobin ve transformatörün ikincil bobini arasındaki ilişki ile aynıdır. Yüksek frekanslı akım tarafından üretilen manyetik kuvvet hattı ısıtılmış malzeme üzerinde yoğunlaşır, elektromanyetik indüksiyon, girdap akımı üretir, ürünleri ısıtır. Bu sırada, çeliğin tipine ve şekline göre alternatif akımın, gücün, ısıtma süresinin, bekleme süresinin, indüksiyon bobininin şeklinin uygun frekansının seçilmesi, çeşitli çelik türlerinin kalite özelliklerini alabilir.

Ön dövme, sıcak ekstrüzyon, haddeleme, mavi kırılgan ve diğer kütük ısıtma.

Isıl işlem, söndürme, tavlama ve işlemin diğer kısımları dahil.

Siyah, demir dışı ve nadir değerli metallerin eritilmesi.

Yüksek sıcaklık sinterlenmiş tungsten, molibden ve diğer refrakter metaller, toz metalurjisi, vb.

Model LHM-90AB Çıkış Akımı 180A
Salınım Frekansı 1-20KHZ Çıkış Gücü 90kw
Giriş Gerilimi 3 - Faz 380V, 50HZ/60HZ Yükleme Hızı 100%
Soğutma Methodu Su Soğutma YAğırlık Ana Makine 80KG
Dönüştürücü 50KG
Soğutma Suyu Talebi 0.08-0.16Mpa, 10 L/DK Boyut Ana Makine
L820×W420×H890
Dönüştürücü
L550×W400×H510