İndüksiyon Eritme Ocağı.

İndüksiyon Eritme Ocağı ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Bilgiler.

İndüksiyon eritme, esas olarak, demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve aynı zamanda çeşitli soy metallerin eritilmesi için geçerli olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi ifade eder. Orta frekanslı eritme fırını kapasitesi ve gücü nispeten büyüktür. İndüksiyonlu ısıtma fırını, yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlayan, metalleri eritmek için elektromanyetik girdap akım prensibini kullanan ve verimliliği arttıran en gelişmiş eritme ekipmanı.

Açıklama:

Tam-katı IGBT frekans dönüştürücüyü ve güç regülasyonunu benimsiyor, aşırı akım, su eksikliği, aşırı ısınma, aşırı voltaj, kısa devre, eksik faz ve diğerleri gibi çok yönlü koruma fonksiyonlarıyla donatıyor, bu da ekipmanın güvenilirliğini büyük ölçüde artırıyor.

Çalışma durumunu daha görsel hale getirmek için mevcut ekran, voltaj göstergesi, zaman göstergesi gibi birçok ekran işlevi ile donatır. Bu fonksiyon tasarım indüksiyon bobini ve kapasite regülasyonu için kılavuz etkisine sahiptir.

24 saat sürekli eritme.

Elektrik ve enerji tasarrufu, erime işlemini daha homojen hale getirmek için elektromanyetik karıştırma yeteneğine sahiptir.

Küçük hacim, hafif, yüksek verim, enerji tasarrufu ve elektrik tasarrufu.

Fırın çevresinde düşük sıcaklık, daha az duman ve toz ve iyi çalışma ortamı. Kolay kullanım ve stabil çalışma.

Düzgün ısıtma sıcaklığı, daha az tüketim, düzgün metal bileşimi ve iyi kalitede döküm.

Erime sıcaklığına kadar ısınmak, fırın sıcaklığını kontrol etmek kolay ve çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılır.

Grafit potalar genellikle eritme için kullanılır: bakır, alüminyum, gümüş, altın ve diğer metaller; Magnesia genellikle eritme için kullanılır: demir, paslanmaz çelik ve daha yüksek erime noktasına sahip metaller.

Seçenekler Eritme Çelik,Demir,Alüminyum Eritme Bakır,Altın,Soy Metal
LHS-15KW 3KG 10KG
LHS-25KW 5KG 20KG
LHS-35KW 10KG 30KG
LHS-45KW 18KG 50KG
LHS-70KW 25KG 100KG
LHS-90KW 40KG 120KG
LHS-110KW 50KG 150KG
LHS-160KW 100KG 250KG