Projeler.

Yapılacak ve yapılan çalışmalarımızı aşağıdan ulaşabilirsiniz.

KATALİZÖR DESTEKLİ MOLEKÜLER GAZ AYRIŞTIRMALI İÇİLEBİLİR SU ARITMA SİSTEMİ.

post-image

Günümüzde, ülkemizde ve dünyada kullanılabilr su rezervlerinin tükenmekte olduğu ve yakın gelecekte öngörülen su sıkıntılarının yaşanması bilim adamları tarafından dile getirilmektedir. Son yıllarda kararsız yağan yağmurlar ve adeta asit yağmurları yağması, kuyu sularının daha derine çekilmesi bilim adamlarının tezlerini doğrulamaktadır.

CNC 3 Eksen Yüzey Sertleştirme Makinesi.

post-image

UZM Endüstriyel bünyesinde tasarlanmış CNC özeliği ile 3 eksen hareket edebilen indüksiyon bobini sayesinde kullanımı kolaylaştırma özeliğine sahiptir. Güçlü çillerle trafo, jeneratör ve ısıl işlem suyunu istenilen ve ayrı derecelerde soğutma sayesinde uzun süre üretim kapasitesine sahiptir. PLC kontrolü özel kart tasarımı dokunmatik ekran makine denetimi sistemleriyle kolay ayarlanabilir.

7 Eksen Kaynak Robotu.

post-image

Endüstriyel robotlar çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Bunlardan biri de kaynak yapımıdır. Kaynak robotu olarak kullanılan endüstriyel robotlar son derece zor ve uzmanlık gerektiren kaynak işlemlerini en doğru ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilir.

Hazır robotların imalat kapasitesini aşan alanlarda endüstriyel robotlar devreye girer ve imalata uygun tasarlanmış robot en verimli şekilde işlemlerinizi gerçekleştirir.